150 let od narození Harryho Houdiniho, se český následovník slavného mága pokusí o jeho nejnebezpečnější únik vůbec!

Právě Houdiniho příběhem je inspirovaná show Továrna na zázraky. Představení o snech, ale i nočních můrách. Diváci uvidí i historicky nejnebezpečnější únik, o který se i Michal kdy pokusil.

Nyní jde ještě dál, předvede únik z takzvaných "čelistí" - jde o vysoko zavěšenou hořící past, která secvakne po uběhnutí limitu. Michal tentokráte pouta vymění za svěrací kazajku, z té by totiž nemělo být úniku. Dostane se ven?

Mimo to uvidíte také Michalovy nejlepší mentalistické experimenty a iluze, čtení mysli, předpovídání budoucnosti, krásná kouzla s živými rybičkami i další zázraky.

Přijďte se nechat okouzlit a zažijete to na vlastní oči! 

Od května 2024 v divadle Royal.

V jedinečném kabaretním prostředí v centru Prahy zažijete tu nejlepší kouzelnickou atmosféru. Vstupenky do prvních řad jsou s obsluhou, abyste nemuseli čekat na přestávku.

VSTUPENKY V SÍTI GOOUT.net

Show startuje ve 20:00
Bar se otevírá v 19:00 a je otevřen po celou dobu show
Představení trvá 110 minut, včetně 20 minutové přestávky

ZÁŘÍ

ŘÍJEN

LISTOPAD

Děkujeme za krásné recenze od diváků! 

"Bylo to neuvěřitelné, Michal opět dokazuje, že patří k těm nejlepším kouzelníkům!"
Denisa B.

"Michal je vtipnej, pohotovej a je radost na něj koukat! Jeho představení je skvělá show, která je dojemná, vtipná a skvěle to šlape, strašně moc jsme si to užili. Top strop!!!"
Liliana M.

Když Michala zamkli do té nádrže, tak jsem měla málem infarkt. Celou dobu jsem byla jak na trní. Celá show byla krásná, klobouk dolů!
Adéla H.


DĚKUJEME PARTNERŮM PŘEDSTAVENÍ