Nabídka

Chcete pro své zaměstnance, klienty nebo přátelé vytvořit neopakovatelný magický zážitek?


"Asi nevěříte na čtení myšlenek, ale co když vám řeknu, že vaše oči a nejen ty, prozradí hodně! Přesně o tom je MENTALISMUS"

Michal vykouzlí na každém vašem eventu nezapomenutelnou a jedinečnou atmosféru. Zažijte nevšední a originální show!


"Jsem velice ráda, že jsme vybrali originální kouzelnickou show, kterou jsme si všichni dostatečně užili. Michalovi mentalistické experimenty nás nenechaly spát!"

JIPO car"Pan Nesveda byl velmi profesionální, měl všechno perfektně připravené a nám nezbylo, než valit oči. Dodnes netuším, jak kouzla realizoval. Vřele ho doporučuji každému, kdo připravuje podobnou společenskou akci. Bude zlatým hřebem vašeho programu."

CEE Travel systems


  • Vystoupení pro neomezenou kapacitu diváků na malých i velkých eventech

  • Neuvěřitelné mentalistické experimenty

  • Originální a nevšední iluze

  • Interakce s diváky

  • Vystoupení vhodné pro jakýkoliv prostor
"Pan Nesveda nám byl doporučen na naši svatební oslavu. Jeho vystoupení bylo velmi vtipné a originální. Nikdy v životě jsem taková kouzla neviděla. Naprosto nás ohromil a doporučujeme jeho vystoupení každému, kdo by rád svůj večírek ozvláštnil něčím novým a nezapomenutelným."

M. a H. Bačkovi


Máte zájem o vystoupení Michala na své akci? Napište nám přes kontaktní formulář.

"Vystoupení pana Nesvedy bylo nádherným zpestřením našeho podnikového večírku. Nezalekl se ani tak náročného publika jakým jsou pedagogičtí a sociální pracovníci, a to je co říct. Velice děkujeme za příjemné chvíle plné humorné a vkusné zábavy."

Daneta Hradec Králové


"Moc děkujeme za milé, vtipné a zábavné překvapení večera! Skvěle to celou oslavu rozzářilo. Michalovo vystoupení bylo úžasné i v tom, že zapojil do svých kouzel i oslavence a ostatní účastníky. :) Všem vřele doporučujeme."

P. Beránková