REFERENCE

Pan Nesveda nám byl doporučen na naši svatební oslavu. Jeho vystoupení bylo velmi vtipné a originální. Nikdy v životě jsem taková kouzla neviděla. Naprosto nás ohromil a doporučujeme jeho vystoupení každému, kdo by rád svůj večírek obzvláštnil něčím novým a nezapomenutelným.

M. a H. Bačkovi

Jsem velice ráda, že jsme vybrali originální kouzelnickou show, kterou jsme si všichni dostatečně užili. Michalovi mentalistické experimenty nás nenechaly spát!

JIPO car

Na kouzla moc nejsem, ale z tohohle jsem si sednul na zadek. Kámoši mi připravili tajnou oslavu i s kouzelníkem a mě Michal úplně dostal! Moc jsem si jeho show užil, je s ním sranda a kouzla jsou geniální. Díky!

L. Odehnal

Kouzelníka Michala Nesvedu jsme pozvali na tradiční zahradní slavnost naší Organizace Diakonie Praha, která pečuje o lidi s postižením. A bylo to skvělé! Michal předvedl parádní představení, kouzla nás všechny strhla a od hostů jsme slyšeli jen chválu. Kouzelník si také úplně přirozeně poradil i s trochu nestandardním publikem lidí s handicapem, s venkovním prostředím v zahradě a ještě navíc vše jako dobrý skutek. Prostě ideální akce na míru, děkujeme!

Diakonie Praha

Michal mě nepřestává fascinovat! Viděla jsem ho už třikrát v "akci" a vždycky jsem si jeho vystoupení moc užila. Těším se, že brzo  navštívím i jeho nové představení! :)

S. Kučárová


Pan Nesveda byl velmi profesionální, měl všechno perfektně připravené a nám nezbylo, než valit oči. Dodnes netuším, jak kouzla realizoval. Vřele ho doporučuji každému, kdo připravuje podobnou společenskou akci. Bude zlatým hřebem vašeho programu.

CEE Travel systems

Oslovila jsem Michala a požádala o představení na dětské oslavě a výsledek byl naprosto skvělý. Komunikace a domluva probíhaly hladce. Michala vystoupení bylo přímo geniální, bavily se nejenom děti, ale i dospělí. Přístí rok musíme mít Michala na oslavě opět. Michal je skvělý bavič a svou práci dokazuje svoji profesionalitu! Už se těšíme na jeho představení v Divadle pod Palmovkou, které si nemůže ujít celá naše rodina.

A. Kršíková
Vystoupení pana Nesvedy bylo nádherným zpestřením našeho podnikového večírku. Nezalekl se ani tak náročného publika jakým jsou pedagogičtí a sociální pracovníci, a to je co říct. Velice děkujeme za příjemné chvíle plné humorné a vkusné zábavy.

Daneta Hradec Králové

Moc děkujeme za milé, vtipné a zábavné překvapení večera! Skvěle to celou oslavu rozzářilo. Michalovo vystoupení bylo úžasné i v tom, že zapojil do svých kouzel i oslavence a ostatní účastníky. :) Všem vřele doporučujeme.

P. Beránková