REFERENCE

Jsem velice ráda, že jsme vybrali originální kouzelnickou show, kterou jsme si všichni dostatečně užili. Michalovi mentalistické experimenty nás nenechaly spát!

JIPO car

Pan Nesveda nám byl doporučen na naši svatební oslavu. Jeho vystoupení bylo velmi vtipné a originální. Nikdy v životě jsem taková kouzla neviděla. Naprosto nás ohromil a doporučujeme jeho vystoupení každému, kdo by rád svůj večírek obzvláštnil něčím novým a nezapomenutelným.

M. a H. Bačkovi

Kouzelníka Michala Nesvedu jsme pozvali na tradiční zahradní slavnost naší Organizace Diakonie Praha, která pečuje o lidi s postižením. A bylo to skvělé! Michal předvedl parádní představení, kouzla nás všechny strhla a od hostů jsme slyšeli jen chválu. Kouzelník si také úplně přirozeně poradil i s trochu nestandardním publikem lidí s handicapem, s venkovním prostředím v zahradě a ještě navíc vše jako dobrý skutek. Prostě ideální akce na míru, děkujeme!

Diakonie Praha

Na kouzla moc nejsem, ale z tohohle jsem si sednul na zadek. Kámoši mi připravili tajnou oslavu i s kouzelníkem a mě Michal úplně dostal! Moc jsem si jeho show užil, je s ním sranda a kouzla jsou geniální. Díky!

L. Odehnal

Pan Nesveda byl velmi profesionální, měl všechno perfektně připravené a nám nezbylo, než valit oči. Dodnes netuším, jak kouzla realizoval. Vřele ho doporučuji každému, kdo připravuje podobnou společenskou akci. Bude zlatým hřebem vašeho programu.

CEE Travel systems

Michal mě nepřestává fascinovat! Viděla jsem ho už třikrát v "akci" a vždycky jsem si jeho vystoupení moc užila. Těším se, že brzo  navštívím i jeho nové představení! :)

S. Kučárová


Oslovila jsem Michala a požádala o představení na dětské oslavě a výsledek byl naprosto skvělý. Komunikace a domluva probíhaly hladce. Michala vystoupení bylo přímo geniální, bavily se nejenom děti, ale i dospělí. Přístí rok musíme mít Michala na oslavě opět. Michal je skvělý bavič a svou práci dokazuje svoji profesionalitu! Už se těšíme na jeho představení v Divadle pod Palmovkou, které si nemůže ujít celá naše rodina.

A. Kršíková
Vystoupení pana Nesvedy bylo nádherným zpestřením našeho podnikového večírku. Nezalekl se ani tak náročného publika jakým jsou pedagogičtí a sociální pracovníci, a to je co říct. Velice děkujeme za příjemné chvíle plné humorné a vkusné zábavy.

Daneta Hradec Králové

Moc děkujeme za milé, vtipné a zábavné překvapení večera! Skvěle to celou oslavu rozzářilo. Michalovo vystoupení bylo úžasné i v tom, že zapojil do svých kouzel i oslavence a ostatní účastníky. :) Všem vřele doporučujeme.

P. Beránková