NOVINKY


TOVÁRNA NA ZÁZRAKY 

open air

od 23. července 2022 se můžete těšit na iluzionistickou show mladého českého mentalisty a iluzionisty Michala Nesvedy na letní scéně Gabriel Loci, v objektu bývalého kláštera svatého Gabriela na Smíchově.


MAGIC FESTIVAL 2022

mezinárodní festival moderní magie Uherské Hradiště


"Po dvou letech, kdy byla kultura doslova ochromena koronavirovou pandemií, se opět do Uherského Hradiště vrací kouzelnický festival, který si za poměrně krátkou dobu získal pověst největšího a nejprestižnějšího festivalu moderní magie u nás. MAGIC FESTIVAL 2022 - 24. Mistrovství České republiky se koná se ve dnech 13. - 15. května 2022 v Klubu kultury v Uherském Hradišti."
Přidali jsme ODPOLEDNÍ představení TOVÁRNA NA ZÁZRAKY!

Pro velký zájem jsme v dubnu, konkrétně 5. dubna 2020, jsme přidali odpolední představení ve 14:30 hodin! A nebojte, pokud nestíháte odpolední, hrajeme i večer od 19:00 hodin. 

Více informací najdete na Továrna na zázraky!


PREMIÉRA PŘEDSTAVENÍ TOVÁRNA NA ZÁZRAKY


dopadla skvěle! A my bychom chtěli poděkovat lidem, kteří se takhle velkého projektu nebáli a šli do toho s námi. Nesmíme opomenout i partnery představení, bez kterých bychom představení neuskutečnili. Děkujeme! Úspěšně dopadla i I. repríza a my už se na Vás těšíme na dalším představení, 2. února 2020!  


VELICE DĚKUJEME VŠEM PARTNERŮM PŘEDSTAVENÍ TOVÁRNA NA ZÁZRAKY ŽE SE PODÍLELI NA TOM, ABY TATO ILUZIONISTICKÁ ONE-MAN SHOW MOHLA VZNIKNOUT! 

Děkujeme Jitce Stauder za ušití krásných, originálních obleků a županu do představení, clubu Venuše za jejich finanční podporu, květinářství Kvítí, které vždy dodává čerstvé květiny, Českým drahám za jejich mediální podporu a společnosti RailReklam, která poskytla reklamní plochy. 

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu!


Nové celovečerní představení 

TOVÁRNA NA ZÁZRAKY

premiéra 6. ledna v Divadle pod Palmovkou 


"Dospělí jsme od toho, abychom si plnili své dětské sny!"  Tato věta stojí na první stránce knihy, kterou v dětství Michal nalezl. Napsal ji neznámý kouzelník pro svou milovanou vnučku, která věřila tomu, že když venku padají sněhové vločky, plní se tajné sny. Kniha Mozek, továrna na zázraky slibuje, že čtenáře naučí, jak si ty své splnit.

Pokud Vás zajímá více informací o představení, klikněte na odkaz níže:V prosinci vyšla série kouzelnických videí pro iDnes.cz,

kde Vás Michal naučí kouzelnické triky, kterými zpestříte každý večírek nebo společenskou událost. Triky jsou skvělé v tom, že budete kouzlit s tím, co máte všichni doma! Naučíte se například rozuzlovat šátek skrz krk nebo uhádnout barvu, kterou si divák vybere!DEJME DĚTEM ŠANCI

Dětská přání neplní pouze Ježíšek...dětem z dětských domovů je spolu s organizací DEJME DĚTEM ŠANCI plní i kouzelník! V rámci této krásné spolupráce se Michal Nesveda rozhodl splnit narozeninové přání malému chlapci z DD Tachov. Podívejte se sami, jak Michal vykouzlil mimo jiné i úsměv na tváři malému Danovi, když mu splnil sen o létání.

Pokud by jste chtěli splnit přání i Vy, navštivte webové stránky v odkazu níže.


KOUZELNICKÝ WORKSHOP


Pro děti a jejich rodiče jsme připravili kouzelnický workshop v cukrářské akademii IPPA patřící ke kavárně Ivety Fabešové IF Café

Chcete i pro Vás kouzelnický workshop? Stačí nám napsat!